Margaréta csoport

Csoportunk a Hajdúszováti Óvoda és Mini bölcsőde Csokonai utcai telephelyén működik. Kiemelt célunk, hogy az ide érkező 4-5 éves korú kisgyermekek érzelmi biztonságra leljenek. Minden tevékenységünk alapja a szeretetteljes bánásmód, a gyermekközpontú szemlélet. Mi, a csoportban dolgozó óvodapedagógusok a 2022/2023-as nevelési évben kezdtünk el együtt dolgozni, nevelési elveink, módszereink összehangoltak. Dajka nénink személyisége és igényessége nagy mértékben segíti munkánkat. Fontos számunkra, hogy a Margaréta csoportba járó gyermekek, saját, egyéni fejlődési ütemüknek megfelelő elvárásokkal találkozzanak, sikerélményekkel gazdagodva erősödjenek, fejlődjenek, készüljenek az iskolára. Gyermekeinkből boldog, kiegyensúlyozott, talpraesett sikeres felnőtteket szeretnénk nevelni, akik megtalálják a helyüket a világban.

A csoport összetételét tekintve homogén korcsoportú, a nemek aránya: 8 fiú és 15 lány.
Óvodapedagógusok: Hantos Mariann és Séllei Bernadett
Dajka néni: Nagyné Király Gyöngyi